Poly Bridge 3 połączy siły z Twitchem

Poly Bridge 3, najnowsza gra z Dry Cactus, zadebiutuje 30 maja i zostanie uruchomione z unikalnym rozszerzeniem Twitch, który pozwala widzom zaangażować się w grę w nowych i ekscytujących sposobów. Dzięki rozszerzeniu widzowie mogą sugerować streamerom projekty do zbudowania, głosować na to, który most ma być zbudowany jako następny, oraz wybierać materiały do wykorzystania.

Poly Bridge 3 połączy siły z Twitchem

Ten nowy poziom interaktywności dodaje nowy wymiar do gry i tworzy bardziej wciągające doświadczenie zarówno dla streamerów, jak i widzów, pozwalając widzom zaangażować się w grę na nowe i ekscytujące sposoby, takie jak sugerowanie i modyfikowanie projektów mostów, pozwalając widzom zobaczyć, czy ich most się utrzyma, czy też poniesie spektakularną porażkę.

Zespół wierzy, że doda to nowy poziom interaktywności do gry i stworzy bardziej wciągające doświadczenie zarówno dla streamerów, jak i widzów. Premiera Poly Bridge 3 zaplanowana została na 30 maja.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze