Piękny gest Bethesdy

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 25 Wrzesień 2018
  • Komentuj 1

Wes ma 12 lat, mieszka w Virginii i choruje na neuroblastomę, czyli popularnego u dzieci złośliwego nerwiaka, atakującego współczulny układ nerwowy. Potworna choroba daje znikome szanse, ale wspomóc młodego w powrocie do zdrowia postanowili ludzie z Bethesdy.

Wes kilka miesięcy temu zamówił preordera nowej gry Bethesdy. Po rozmowach z lekarzami, którzy nie widzą nadziei w dalszym leczeniu klinicznym Wesa, obawiali się, że ich syn nie zdąży zagrać w długo wyczekiwaną grę. 

Nie spodziewali się, że Matt Grandstaff z Bethesdy przyjedzie do nich do domu nie tylko z kopią gry, którą Wes ograł jako pierwszy człowiek spoza Bethesdy, ale również ze specjalnym, prototypowym hełmem podpisanym przez szefa Bethesdy, Todda Howarda.

Wes walczy z choroba od 7 lat, jeśli chcecie wspomóc jego rodziców w walce z neuroblastomą, to możecie zrobić to tutaj.

[Źródła: pcgamer.comeurogamer.netfacebook.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze