Fallout naprawdę dostanie serial od Amazon

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 07 Styczeń 2022
  • Komentuj 0

Ekranizacji gier ciąg dalszy. O ile zazwyczaj sceptycznie podchodzę do seriali i filmów bazowanych na grach, bo mają historię wybrukowaną porażkami oraz słabiznami, tak po Arcane od Riot Games patrzę łaskawszym okiem na ten temat. Skoro oni dali radę to może i innym uda się dostarczyć coś dobrego? No dobra, w tym przypadku to animacja, więc może jest łatwiej. Niemniej na serial w świecie Fallout również liczę!

Serial Fallout powstaje – produkcja rusza w tym roku

Co wiemy o serialu Fallout od Amazon? Prace nad produkcją ruszają w tym roku, a pierwszy odcinek wyreżyseruje Jonathan Nolan oraz Lisa Joy. Pomagać im będzie dwójka showrunnerów, czyli Geneva Robertson-Dworet oraz Graham Wagner. Zaplecze jest zatem całkiem niezłe i nawet nagradzane, więc może wyjdzie coś z tego. Zwłaszcza, że Todd Howard nadzoruje prace nad serialem.

Jest on zresztą ponoć pozytywnie nastawiony do serialowego Fallouta, chociaż ciężko ocenić, czy to dobra wiadomość. Sami wiecie, że z Toddem Howardem to różnie bywa. Nie znamy natomiast fabuły tejże produkcji. Teoretycznie świat po apokalipsie to pewnik, konflikt nuklearny w tle to również coś „gwarantowanego”, no chyba, że serial będzie prequelem.

Niestety, dotychczas nie ujawniono żadnych szczegółów na temat historii. Nie znamy również obsady, więc wszystko jeszcze może się wydarzyć.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze