New World pokazuje swój pierwszy dodatek

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 31 Sierpień 2023
  • Komentuj 0

Amazon Games ogłosiło, że New World: Rise of the Angry Earth, pierwsze rozszerzenie do gry MMORPG z otwartym światem, zadebiutuje 3 października. New World: Rise of the Angry Earth wprowadza wierzchowce, nową strukturę postępu, która zwiększa limit poziomu do 65, a także nową rzadkość ekwipunku, broń, przekształconą strefę, nową ekspedycję, zdolność Heartrune i wiele więcej. Gracze mogą odkryć kolejny rozdział Aeternum za 29,99 dolarów. Nowi gracze mogą nabyć zarówno grę podstawową, jak i rozszerzenie za 69,99 USD w ramach pakietu New World: Elysian Edition.

New World pokazuje swój pierwszy dodatek

W Rise of the Angry Earth południowo-wschodni kraniec Aeternum, dawniej znany jako First Light, upadł. Niegdyś gościnne miejsce dla przybyszów, teraz pola zostały spustoszone przez furię Artemidy i Gniewnej Ziemi. Nikt nie jest pewien, co stało się z ludźmi i wioskami, które niegdyś zamieszkiwały ten obszar, a śmiertelna bariera powstrzymuje wszystkich oprócz najbardziej nieustraszonych przed próbą znalezienia odpowiedzi. Ta obfitość ziemskich mocy obudziła potężnych Władców Bestii, nowego potencjalnego przeciwnika stojącego przed mieszkańcami Aeternum, ale wraz z nimi pojawia się również dobrodziejstwo - sekret oswajania i ujeżdżania zwierząt.

W New World: Rise of the Angry Earth gracze będą mogli przywołać wierzchowca, aby szybciej przemierzać Aeternum, wykorzystując konie, wilki i lwy, z których każdy ma unikalny wygląd, barwiony ekwipunek i imię, które gracze mogą ustawić. Gracze otrzymają również dostęp do nowej broni - Flail. Flail to wszechstronna broń jednoręczna z opcją użycia tarczy. Dzięki połączeniu walki wręcz, magii arkanów i silnej obrony, posiadacz może zwiększyć skuteczność swojej grupy bez porzucania ofensywy.

Sezon 3 New World startuje równocześnie z Rise of the Angry Earth i wprowadza nową podróż sezonową, mapę aktywności, wyzwania, wydarzenia, nagrody i nie tylko. Więcej szczegółów na temat premiery Rise of the Angry Earth i Sezonu 3 na PST dla aktywnych graczy New World pojawi się wkrótce.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze