PGA już jutro - co warto zobaczyć?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 11 Październik 2018
  • Komentuj 0

Uwielbiam testować sprzęt. Sprawdzać trendy i kontrolować jakość nowych produktów. Czasem coś wychodzi, czasem nie, ale ostatnio moim odkryciem była firma Lioncast, która jest przystępna cenowo i całkiem solidna, a kalwiatura LK200 to mój niezbędnik. Tak dobry mechanik (również w wersji dużej z klawiaturą numeryczną LK300), rzadko się trafia. 

Recenzja klawiatury

Do tego niedawno testowałam fotel Maverick, polskiego producenta Pro-Gamer. Z dnia na dzień lubię go coraz bardziej, a co najważniejsze, zmienił się mój komfort pracy. 

Jeśli macie ochotę potestować te sprzęty i zobaczyć co mnie w nich urzekło, to zapraszam Was na PGA na stoisko Thrustmaster i OPTIMUS oraz strefę LG, gdzie do przetestowania będą wszystkie stare i nowe sprzęty Lioncast oraz fotele Maverick i Gorgon.

Recenzja Mavericka

Oczywiście na stoisku czekać na Was będzie masa konkursów i niespodzianek, a także atrakcja specjalna, kwalifikacje do East Games United 2018, o którym więcej napiszę Wam już niedługo!

Dajcie znać po PGA, jak spodobają Wam się nowości Lioncasta i Pro-Gamer! 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze