PewDiePie zdetronizowany na 2 godziny!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 18 Marzec 2019
  • Komentuj 5

Król YouTuba został zdetronizowany. Nie na długo i nie pierwszy raz, ale depczący mu po piętach muzyczny kanał T-Series przez chwilę wygrał miano najpopularniejszego YouTubera świata.

Na YouTubie od 6 lutego prowadzona jest transmisja live z licznikami subskrybcji obu kanałów. W chwili gdy piszę ten tekst, PewDiePie prowadzi zaledwie o 500 subów, ale sytuacja zmienia się tak dynamicznie, że nie mogę zagwarantować Wam, jak długo wynik ten się utrzyma. Szwed ma co prawda ogromną grupę wsparcia, ale jednak korporacja muzyczno-filmowa z Indii ma za sobą przewagę liczebną potencjalnych fanów muzyki nad fanami gier. Moim zdaniem to kwestia czasu, aż T-series zdetronizuje króla YT na stałe, choć zamknie to niewątpliwie królewski rozdział gamingu w sieci. 

Tym bardziej, że T-series pokonało Felixa już 22 lutego na 8 minut, a dzisiaj rano na całe 2 godziny! Szwed jednak nie odpuszcza i wciąż walczy, tak jak jego fani, którzy stworzyli nawet bota automatycznie informującego, jeśli T-series przebija PewDiePie.

Liczniki ogląda ponad 13 tysięcy osób. Dołączycie do nich zobaczyć starcie tytanów? A jeśli tak, to kogo zasubujecie? :)

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze