Pająk goni kotka

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 10 Wrzesień 2018
  • Komentuj 2

Insomniac pochwaliło się zajawką pierwszego z trzech DLCków do swojej najnowszej gry. Spider-man Marvela wyszedł ledwo trzy dni temu, a już podbija serca graczy. Nic więc dziwnego, że na kolejne historie czekamy bardzo niecierpliwie. 

Pająk równie niecierpliwie czekał na powrót Felicii, która nie raz stawła na jego drodze. Ich relacja jest skomplikowana, a chociaż często walczą przeciwko sobie, to chemia między nimi jest oczywista. 

Widać to zresztą na teaserze, który aż emanuje pożadaniem i emocjonalnym pościgiem pająka za kocicą. Jak zresztą mu się dziwić, gdy wygląda jak sama ''Miss Universe'' gier komputerowych? Tęskne spojrzenia Geralta na czarodziejki nie oddają nawet w połowie miny Parkera na widok Black Cat (mimo że miał maskę!).

Spider Man już teraz pobił rekord Kratosa w sprzedaży, a tak szybko zapowiedziane DLC tylko zachęcają niezdecydowanych. DLC z Felicią nowi nazwę The Heist, a dostepne będzie 23 października. Kolejne dwa: Turf Wars i Silver Lining wyjdą odpowiednio w listopadzie i grudniu. Jacy bohaterowie skrzyżują swoje drogi z pająkiem następnym razem?

[Źródło: gamezone.comyoutube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze