Overwatch jest już z nami od 5 lat!

Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy Overwatch! Aby uczcić ostatnie 5 lat wspólnej zabawy, w tym roku w ramach wydarzenia rocznicowego Blizzard będzie codziennie prezentować ulubione tryby graczy. Jednego dnia zagrasz w FutboLúcio, a następnego będziesz bawić się na śniegu w Rozróbie z Zimowej Krainy Czarów! To jednak nie wszystko!

Urodzinowa impreza w Overwatch jest już dostępna!

Rozróby z Zimowej Krainy Czarów, Halloweenowej Grozy, Letnich igrzysk, Archiwów i Księżycowego Nowego Roku powrócą podczas Rocznicy w określonych dniach. Wszystkie sezonowe elementy ozdobne będą również dostępne do odblokowania. Pamiętaj, by zalogować się między 18 maja a 8 czerwca, aby świętować każdy dzień na PC oraz konsolach Xbox, PlayStation i Nintendo Switch!

Świętuj 5 rocznicę Overwatch z nowymi znajomymi i rodziną – od 18 do 28 maja Overwatch w sklepie Battle.net będzie dostępny nawet do 50% taniej! Cóż jednak poza starymi trybami oraz przeceną na grę przygotował Blizzard?

Nowe skórki do postaci, a w tym kilka legendarnych! Rozegraj 9/18/27 meczów w Szybkiej Grze, Salonie gier lub Rywalizacji, aby co tydzień otrzymać nagrody. Wygrane mecze liczą się podwójnie, więc powodzenia! Ja z kolei czekam na Overwatch 2, względem którego mam sporo oczekiwań. Pewnie zupełnie niesłusznie ustawiam kontynuacji poprzeczkę całkiem wysoko, ale chciałbym, aby mnie Blizzard zaskoczył. Tym razem pozytywnie!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze