Overkill dopiero za rok

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 06 Maj 2017
  • Komentuj 0

Twórcy każą nam czekać kolejny rok

Twórcy każą nam czekać kolejny rok

O Overkill’s The Walking Dead, kooperacyjnej strzelance studia Overkill, pierwszy raz usłyszeliśmy w 2014 roku i wygląda na to, że premiery gry doczekamy się dopiero cztery lata później - teraz mowa jest o drugiej połowie 2018 roku. Studio Overkill, które możecie kojarzyć jako twórców serii PayDay, pierwszy raz o swojej strzelaninie powiedziało nam trzy lata temu  - wtedy pokazano naprawdę króciutki teaser i ujawniono pierwsze informacje na temat gry.
_IMXhI ''Overkill’s The Walking Dead jest pierwszoosobową strzelaniną, nastawioną na tryb kooperacji z elementami akcji, role-playa, survival horroru i skradanki, która zachęca graczy do eksploracji popularnego świata The Walking Dead, gdzie będą odgrywać rolę niedobitków broniących się przed mięsożernymi szwędaczami w postapokaliptycznym świecie'' pisał trzy lata temu producent gry Almir Listo. Twórcy gry blisko współpracują z twórcom The Walking Dead Robertem Kirkmanem, ale w grze nie zobaczymy postaci znanych z komiksów, ani z serialu telewizyjnego. ''Skupimy się na nowych bohaterach i nowej historii, ale osadzonej w znanym graczom świeciemówił wtedy Listo. Niestety, na Overkill’s The Walking Dead gracze muszą poczekać jeszcze ponad rok. Post na stronie współproducenta gry, studia Starbreeze, napisano, że tytuł pojawi się na rynku dopiero w drugiej połowie 2018 roku, czyli najprawdopodobniej nową odsłonę Żywych Trupów zobaczymy pod choinką. Ale! Są też dobre informacje. Za cztery dni, 10 maja, o godzinie 18:00 na kanale Twitch studia Starbreeze odbędzie się stream, podczas którego ujawnione mają zostać nowe informacje i grafiki pochodzące z gry.

Autobus z hype'm może powoli ruszać

Autobus z hype'm musi jeszcze chyba trochę poczekać

[źródło: starbreeze.com, news.cision.com, dualshockers.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze