Otwierajcie szampana! BioShock powraca!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 10 Grudzień 2019
  • Komentuj 1

BioShock to fantastyczna seria gier, która broni się przyjemnym gameplay’em oraz mega soczystą fabułą. Jeśli nie mieliście okazji sprawdzić tytułów z tego uniwersum to serdecznie polecam. Zwłaszcza, że dostępne są odnowione wersje, a do tego całość można wyrwać w niezłej cenie. Skorzystajcie, bowiem gdzieś tam na horyzoncie czai się kolejna część!

Nowy BioShock od nowego studia i starej ekipy

2K zrobiło nam pewną niespodziankę, informując o stworzeniu nowego studia, Cloud Chamber. Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie fakt, że ekipa zajmie się tworzeniem nowego BioShocka. Spokojnie, nie są to żadni amatorzy, którym kazano za wszelką cenę wskrzesić uznaną markę. Przy produkcji pracują weterani oraz osoby odpowiedzialne za poprzednie części.

Teoretycznie więc możemy być spokojni, ale wiecie jak to jest – czasami brak jednej osoby może okazać się kluczowy dla klimatu serii. Niemniej trzymajmy kciuki, aby nowy BioShock był równie soczysty. O samej grze niestety nie wiemy nic poza tym, że tworzona jest już od jakiegoś czasu, co nie zmienia faktu, że wciąż przyjdzie nam na nią poczekać. Potwierdzono jedynie, że wciąż będzie to FPS, więc pod tym kontem na szczęście bez zmian.

Jak myślicie w jakim „settingu” będzie miał miejsce nowy BioShock? Ja przyznam szczerze, że udałbym się ponownie do pewnej podniebnej utopii, zamiast dać nura w głębiny.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze