Giveaway Kinguin.net - BioShock Infinite

  • Autor: Adam Zientarski
  • Opublikowano: 15 Kwiecień 2013
  • Komentuj 16

loago

Już dziś na LIVE - http://jarock.pl/twitch/ związku z nadchodzącą wyprzedażą na Kinguin.net w dniach 15-17 kwietnia (2 gry każdego dnia), sklep przygotował dla Was giveaway z BioShocka Infinite:

 

1. Rejestrujesz się na stronie - http://www.kinguin.net/7en/rock

 2. Podczas LIVE z BioShock Infinite dnia 15-04-2013 (start o godzinie 21.00) - http://jarock.pl/twitch/, zostanie podanych 5 kodów zniżkowych do kinguin.net.

3. Kody pojawią się w tym wpisie na samym końcu.

4. Kod Zniżkowy dotyczy tej wersji Gry: http://www.kinguin.pl/catalog/category/view/s/bioshock-infinite-steam-key/id/677/

5. Wybierasz Sprzedawcę - g2play.net

6. W miejscu “Użyj kodu zniżkowego” wpisujesz podany kod zniżkowy na czacie.

7. Jako metodę płatności wybierasz Kingolds

8. Cena spada do 0, możesz odebrać swoją kopię BioShock Infinite.

9. Jeżeli wpisaliście kod, a po akcpetacji transakcji wychodzi, że musicie zapłacić - oznacza to, że nie byliście pierwsi. W takim przypadku zamówienie zostanie automatycznie anulowane.

KODY ZNIŻKOWE:

1. RockKing43

2. Rock100King

3. Rock53King61

4. 11Rock11King11

5. RockKingpromo

Gratulujemy zwycięzcom!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze