Otwarta beta Grimmwood

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 30 Lipiec 2018
  • Komentuj 2

Stworzyć społeczność, która przetrwa ciemne, leśne noce pełne potworów nie jest łatwo. Tym bardziej, kiedy stworzyć ją musisz z obcymi ludźmi, dbając o rozwój swojej osady i wspólnie broniąc jej przed atakami.

Jeżeli lubicie otwarte bety, to akurat jest okazja zagrać w Grimmwood, które jest oryginalną produkcją. Social survival, elementy RPG i roguelike, a wszystko to w 30 osobowych zespołach, które nawzajem będą pracować nad lokalną atmosferą, lub też jej brakiem!

Bardzo ciekawy pomysł, z fajną oprawą graficzną. Grimmwood umiejscowione jest w alternatywnej XVI-wiecznej Europie, która ogarnięta jest wojnami, a uchodźcy osiedlają się w opuszczonej wiosce koło starego Grimm Forest. Noc przynosi jednak rozwiązanie tajemnicy pustej wioski, i atakujące stworza stają się problemem jej nowych mieszkańców.

Spieszcie się jednak z zagraniem w betę, bo twórcy gry ze studia Big Moustache Games ogłosili, że gra wyjdzie na dobre już 2 sierpnia. Sprawdźcie koniecznie na Steamie.

Więcej informacji o Grimmwood znajdziecie na stronie głównej gry pod TYM adresem.

 [Źródło: mailchi.mpstore.steampowered.compcgamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze