Otwarta beta do The Division 2 - czas start!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 01 Marzec 2019
  • Komentuj 0

Ubisoft właśnie dzisiaj ruszył z otwartą betą Tom Clancy's The Division 2. Premiera gry już za dwa tygodnie, ale Francuzi już teraz deklarują naprawę błędów z zamkniętej bety.

Jeżeli chcecie odpalić betę dla wszystkich, to upewnijcie się, że macie wolne 50GB. Odpalić grę możecie zarówno na konsolach PS4 i Xbox One, jak i na PC.

W trakcie bety gry w nowego shootera MMO od Ubisoftu zagramy tylko jedną postacią, ale za to dostaniemy do przejścia 3 misje fabularne Grand Washington Hotel, Jefferson Trade Center i Viewpoint Museum (nowa misja, niedostępna podczas zamkniętej bety), 5 misji pobocznych i 4 dodatkowe lokacje.

Dodatkowo zaraz po ukończeniu Jefferson Trade Center odblokujemy misję endgame'ową, która odblokuje nam 3 postacie na trzydziestym poziomie o różnych specjalizacjach i stylu gry. 

W trybie konflikt możemy sprawdzić rozgrywkę PvP w czteroosobowych drużynach. Uważajcie na Strefę Mroku w parkowej dzielnicy Waszyngtonu!

Premiera gry 15 marca na PC, PS4 i Xbox One.

[Źródło: ppe.pl, youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze