Origin Access w Polsce

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 27 Styczeń 2016
  • Komentuj 4

Abonamencik w zamian za gierki. To coś dla Was?

Abonamencik w zamian za gierki. To coś dla Was?

Za 14,99 zł miesięcznie EA od wczoraj proponuje graczom z Polski dostęp do Origin Access. W zamian za naszą kasę dostaniemy dostęp do kilkunastu gier na PC, zniżki na zakup kolejnych produkcji oraz możliwość sprawdzenia gier przed ich premierą.  Światowa premiera usługi miała miejsce 13 stycznie kiedy Origin Access został uruchomiony w Stanach, Kandzie, Niemczech i Wielkiej Brytanii. EA obiecała szybkie wprowadzenie programu do kolejnych krajów i słowa dotrzymała. Co dostaniemy płacąc miesięczny abonament? Przede wszystkim niczym nie skrępowany dostęp do kilkunastu tytułów obejmujących Dead SpaceDragon AgeNeed for Speed: Rivals, FIFA 15, Battlefield 4 czy This War of Mine. Pełną listę, która na razie oferuje 15 gier, ale wraz z upływem czasu będzie się powiększać, znajdziecie na stronie Origina. Origin Access, oprócz wspomnianych już gier, da nam możliwość przedpremierowego wypróbowania najnowszych produkcji spod znaku EA. Mowa o jest o około 10 godzinach, które będziemy mogli spędzić z danym tytułem nim zdecydujemy się, lub nie, na zakup całej gry. Jeśli wybierzecie tą pierwszą opcję to Wasze osiągnięcia i postępy w rozgrywce zostaną przeniesione do pełnej wersji.

Unravel może nas wszystkich zaskoczyć...

Unravel może nas wszystkich zaskoczyć...

Już od 4 lutego będzie można wypróbować ciekawie zapowiadającą się platformówkę Unravel. Grafiki na stronie Origina wskazują, że podobną możliwość otrzymamy także w przypadku strzelanki Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2, choć dokładnej daty kiedy miałoby to nastąpić brakuje. Jeszcze rzecz najważniejsza - kwestie finansowe. Decydując się opłacać abonament skorzystamy z 10% zniżki na zakup wszystkich gier na Origin Access. Dotyczy to także DLCków, wyprzedaży i promocji jakie znajdą się na Originie.

Opyla się?

Opyla się?

[źródło: origin.comhelp.ea.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze