Operacja Chimera już dostępna!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 20 Luty 2018
  • Komentuj 3

Na ''Operation Chimera'' w Rainbow Six: Siege musimy poczekać do 6 marca, ale PCtowi gracze już teraz mogą zmierzyć się z zombie w trybie Outbrake dzięki odpalonym wczoraj serwerom testowym.

Chimera oznacza sporą zmianę dla Rainbow Six: Siege, dlatego Ubisoft woli dać sobie kilka dni na przetestowanie proponowanych rozwiązań jeszcze przed oficjalną premierą dodatku. W Chimerze zobaczymy dwóch nowych operatorów - Finkę i Liona. Do tego dochodzi system ''Pick and Ban'' gdzie gracze będą wybierali, których operatorów drużyna przeciwna nie może wybrać, ponadto czekają na nas nowe mapy i zmiany w kilku już graczom znanych. 

Największą jednak nowością będzie co-opowy event Outbreak, który oficjalnie ruszy 6. marca i potrwa przez miesiąc. Outbreak, w odróżnieniu od tego, do czego R6 zdążył już nas przyzwyczaić, nie rzuci nas do walki przeciwko innym graczom, bo tutaj zmierzymy się z hordą nieumarłych. Do wykorzystania będą trzy sporych rozmiarów plansze rozgrywane w mieście Truth or Consequences w Nowym Meksyku.

Ubi ostrzega, że jeśli weźmiecie udział w testach, to możecie napotkać kilka błędów, ale właśnie ich identyfikacji ma służyć start serwerów, bo do 6. marca, a więc dnia premiery dodatku, nie zostało tak dużo czasu.

Na zabawę macie czas do 2. marca. Wtedy serwery zostaną zamknięte, a deweloperzy będą mieli cztery pełne dni na wprowadzenie poprawek. Więcej o trybie Outbreak dowiecie się z filmu Kromki:

[źródło: ubisoft.com, twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze