OMNO - niech to już wyjdzie!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 13 Listopad 2018
  • Komentuj 2

Omno zostało sfinansowane dzięki użytkownikom Kickstartera. Dzięki temu mogę spać spokojnie, bo wiem już, że nic nie zatrzyma Jonasa Manke na drodze do premiery jego własnej gry. 

Jonas to nasz zachodni sąsiad. Samotny deweloper, który od 2 lat walczy o zrealizowanie swojego własnego projektu. Rozpoczął pracę nad Omno jako Inkyfox Studio, by móc tworzyć dokładnie według swojej wizji artystycznej i realizować wszystkie autorskie pomysły. Muszę przyznać, kupuję jego twórczość w stu procentach!

OMNOna Facebooku

Piękne, pastelowe krajobrazy. Majestatyczne, latające stworzenia. Mnóstwo puzzli i zagadek środowiskowych oraz uroczy bohater tej niezwykłej przygody. Co może pójść nie tak? Nawet samo Breath of The Wild nie powstydziłoby się takiego wyglądu!

Ważnym elementem mechaniki gry będzie magiczna różdżka, która odpala część puzzli pozwalając na latanie, teleportowanie, ślizgi godne najlepszej deski snowboardowej Burtona i aktywowanie przedmiotów. Gameplay wygląda bardzo zachęcająco i naprawdę chciałabym móc już w to zagrać.

Są takie gry, na które warto czekać. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Omno to koniecznie sprawdźcie jego kampanię na Kickstarterze.

OMNO na Kickstarterze

[Źródła: kickstarter.comyoutube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze