Okulary od Snapa

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 24 Wrzesień 2016
  • Komentuj 2
snap-spectacles-1024x434 Od powstania Snapchata wszyscy jednogłośnie mianowali go Snapem. No to teraz oficjalnie marka nazywać się będzie Snap Inc. Evan Spiegel ze Snapa uznał, że ''nowa nazwa bardziej pasuje do spółki, która nie jest już tylko medium społecznościowym.'' Wszystko to za sprawą okularów, które Snap planuje niedługo wypuścić. Spectacles, to okulary przeciwsłoneczne w bardzo infantylnej oprawce, które mogą nagrywać 10-sekundowe filmy wysyłane bezprzewodowo na Snapchata i inne media społecznościowe. Obraz będzie okrągły a a soczewka będzie miała kąt widzenia 115 stopni, co ma bardziej przypominać obraz widziany ludzkim okiem niż standardowe zdjęcie lub nagranie.

Spiegel i jego zabawka

Spiegel i jego zabawka

Sprzedawane będą w dystrybucji limitowanej, a cena też nie zachęca do zakupu. Kosztować mają 129 dolarów i dostępne będą trzy warianty kolorystyczne. Strasznie dużo jak za ''zabawkę'', bo tak dokładnie nazwał ten produkt Spiegel... zabawką.
Zobaczcie filmik o Spectacles, są warte swojej ceny, czy to kolejny nic nie wnoszący gadżet? [Źródło: wsj.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze