Odpal LAN-a ze Switchit!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 04 Styczeń 2022
  • Komentuj 0

Tęsknota za offline’owymi wydarzeniami gamingowymi doskwiera nam wszystkim. Jednocześnie towarzyszy nam wiara w to, że w nadchodzącym 2022 roku sytuacja wróci do normy i ponownie będziemy mogli się spotkać. Niezawodnym partnerem przy takich okazjach będzie firma Switchit, która zajmuje się między innymi wynajmem komputerów gamingowych. Nie, to nie jest reklama, czy post sponsorowany. Po prostu informuję o ciekawostce, bo może się komuś przydać.

Zorganizuj LAN-a ze Switchit

Switchit oferuje kompleksowe dostarczanie sprzętu IT, a przedstawiciele firmy będą pomocni na każdym etapie. Okażą wsparcie już w trakcie planowania eventu, dopasowując produkty pod wymagania techniczne i budżet organizatorów. Sprzęt jest dostarczany w profesjonalnych case’ach, dzięki czemu nie ma obaw o jego bezpieczeństwo w trakcie transportu. Dodatkowo, korzystając z usług Switchit, można liczyć na szerokie wsparcie techniczne.

Flota oferowana przez Switchit robi wrażenie. Firma oferuje aż 150 komputerów, które są w stanie zaspokoić oczekiwania gamerów. PC-ty posiadają procesory Intel Core i9, karty graficzne RTX 2070 SUPER i 16 GB pamięci RAM. Ważną zaletą – zwłaszcza w przypadku turniejów LAN – jest także kieszeń HOT SWAP, która umożliwia szybką wymianę SSD. Daje to wiele możliwości i pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Wystarczy, że organizatorzy skonfigurują system na jednym komputerze, a następnie mogą go ekspresowo klonować i przenosić 1-do-1 na kolejne jednostki.

Firma ma spore doświadczenie jeśli chodzi o współpracę z organizatorami wydarzeń esportowych. Z jednostek przygotowanych przez Switchit korzystali m.in. uczestnicy turnieju ESL Mistrzostwa Polski, finałów dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej, finałów Apex Legends Preseason Invitational w Alvernia Planet Kraków oraz Valorant Open Tour we Francji. Komputery pojawiły się również w strefie Lotto Free2Play na Intel Extreme Masters. Z maszyn od Switchit można korzystać także w Kinguin Esports Performance Center, największym e-sportowym centrum w kraju.

Zainteresowanych odsyłam tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze