Nowy-stary Isaac nam się szykuje

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 31 Sierpień 2018
  • Komentuj 10

O tym, że Edmund McMillen pracuje nad nową grą, The Legend of Bum-bo, mówi się już od jakiegoś czasu. Minęło jednak kilka lat, odkąd ostatnio graliśmy w The Binding of Isaac. Nie przepraszam, graliśmy, ale w nieoficjalnego moda o podtytule Antibirth, wypuszczonego w grudniu 2016 roku.

Mod okazał się tak popularny, że sam twórca Izaka pochylił się nad tematem. Ocenił on The-Vinh Truonga, odpowiedzialnego za Antibirth, jako ''moddera na zupełnie innym poziomie'' niż reszta. Gracze już zwrócili uwagę na nowy teaser, który przedstawia logo The Binding of Isaac: Repentance. Według fanów widać podobieństwo właśnie do wspomnianego moda.

Czy ta zapowiedź zwiastuje nową grę, czy kolejną dawkę modów, tego dowiemy się na PAX West. Jednak już teraz warto zwrócić uwagę na słowa McMillena, który powiedział Polygonowi, że nigdy nie skończył z historią Isaaca. Dodatkowo zatweetował, że ten rok ma być rokiem małego bohatera. To chyba wystarczy, aby po 7 latach spodziewać się nowej gry.

[Źródła: pcgamer.comtwitter.compolygon.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze