Nowy projekt BioWare?

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 13 Kwiecień 2017
  • Komentuj 4

Na czym będzie polegał styl Division? Nowy Jork? Czy pogoda jak w kwietniu?

Na czym będzie polegał styl Division? Nowy Jork? Czy pogoda jak w kwietniu?

Liam Robertson, dziennikarz specjalizujący się w branży gier komputerowych, znowu nas nie zawiódł. Tym razem dostarczył trochę informacji o nowym projekcie BioWare. Wieści ukazały się w podcaście Robertsona. Liam mówi w nim o grze nawiązującej stylem do Destiny z elementami zaczerpniętymi z The Division. Jego źródło podaje, że nowa gra to będzie takie niby MMO. Gra ma zostać pokazana światu podczas tegorocznych targów E3. Po raz kolejny padają słowa o największej grze BioWare, większej od Andromedy. Będzie ona posiadała tryb co-op (czyżby był to ten element MMO?).

Na czym miałyby polegać nawiązania do Destiny?

Na czym miałyby polegać nawiązania do Destiny?

Nowy projekt nosi nazwę (już chciałam napisać: kryptonim ;-) Dylan. Hmm... Bob Dylan? Dylan Dog? Liam określa głównego bohatera słowami ''ktoś w rodzaju wspaniałego Adonisa'', ale pojawi się też wątek kobiecy... Które studio BioWare będzie się tą grą zajmować? BioWare Austin zostało oddelegowane do produkcji osadzonych w uniwersum Gwiezdnych Wojen. BioWare Montreal skupione jest na Andromedzie (obiecali spore zmiany w ciągu najbliższych dwóch miesięcy, o czym pisaliśmy tutaj, więc na nową grę nie mają czasu). Pozostaje więc oddział Edmonton, czyli główna ekipa BioWare'u. A Wy jaką nową grę BioWare'u chcielibyście ujrzeć? Nowe Science-fiction? Post-apo? A może jakieś bardziej realistyczne klimaty? [Źródła: ibtimes.co.uk, playstationlifestyle.net, thetech52.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze