Nowy abonament Ultimate w GeForce NOW

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 06 Styczeń 2023
  • Komentuj 0

NVIDIA podsumowuje najważniejsze zapowiedzi z targów CES 2023 dotyczące gier w chmurze oraz informuje o kolejnych tytułach, które dołączają do usługi GeForce NOW w tym miesiącu. Granie w Chmurze może nie jest jeszcze standardem, a patrząc po Stadii jeszcze długo nie będzie, ale to zdecydowanie ciekawa alternatywa dla osób ze słabszym sprzętem.

Nowy abonament Ultimate w GeForce NOW

Najnowszy abonament GeForce NOW Ultimate umożliwia strumieniowanie gier PC na kompatybilne urządzenia z płynnością do 240 kl./s dzięki technice NVIDIA Reflex lub w jakości 4K 120 kl./s z obsługą ray tracingu i techniki DLSS 3. Nowe serwery SuperPOD, wykorzystujące karty graficzne klasy GeForce RTX 4080, będą dostępne w Ameryce Północnej i Europie pod koniec stycznia, a następnie będą implementowane w kolejnych rejonach świata.

Również stale powiększa się biblioteka wspieranych przez GeForce NOW gier. Aktualnie usługa obsługuje ponad 1500 tytułów, w tym ponad 100 free-to-play. W ciągu najbliższych tygodni do GeForce NOW dołączą takie gry jak Atomic Heart, The Day Before czy Party Animals.

Jeszcze w styczniu biblioteka usługi powiększy się o 24 kolejne tytuły, a pięć z nich dołącza do GeForce NOW już w tym tygodniu:

  • Scott Pilgrim vs. The World: The Game - Complete Edition (od 5 stycznia w Steam)
  • Carrier Command 2 (Steam)
  • Project Hospital (Steam)
  • Portal with RTX (Steam)
  • Severed Steel (Epic Games Store)

Więcej informacji na ten temat włącznie z pełną listą gier dołączających do usługi w styczniu można znaleźć o tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze