Nowa aktualizacja CS:GO wprowadza skórki rękawiczek

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 29 Listopad 2016
  • Komentuj 1

Rewia mody wersja CS:GO

Rewia mody wersja CS:GO

''Jeśli coś jest głupie a działa, to nie jest głupie'', w zgodzie z tą jakże modną ostatnio filozofią, Valve odkryło nową kopalnię złota. Biorąc pod uwagę, że podczas gry na ekranie widać jedynie ręce i broń, to logiczne wydaje się wprowadzenie elementów, które pozwolą nam lekko spersonalizować naszą postać. Były skórki do broni, które wzbudziły nie lada sensację. Zostały tylko ręce. Jakoś wyróżnić z tłumu się trzeba, więc Valve podąża za potrzebami graczy i wypuszcza nową aktualizację, która - jak słusznie już pewnie się zorientowaliście – zawierać będzie rękawiczki.

Rękawiczki na zimę jak znalazł!

Rękawiczki na zimę jak znalazł!

Żeby nie było za fajnie, oczywiście za skórki trzeba będzie słono zapłacić kupując klucze do Glove Case. Skrzynki zawierają 24 modele rękawiczek, a także 17 nowych skinów do uzbrojenia, które zaprojektowane zostały przez społeczność CS. Spokojnie, to nie wszystko. Po ściągnięciu prawie 900MB plików, czeka też sporo poprawek, szczególnie audio, ale też i dotyczących map. Naprawiono dźwięki pękających doniczek, odgłosy tupania w zależności od podłoża oraz kosmetyczne lub bardziej intensywne poprawki w mapach Dust II, Train, Shorttrain oraz Shortdust. Dodano nową muzykę i możliwość założenia Grupy Steam w lobby. A jak ktoś wyleci z poczekalni? To ma trzy minuty na przeglądanie Facebooka. :) To teraz zapraszam Was do przeglądania nowych skórek, zwłaszcza bronie prezentują się ciekawie, a fakt, że zostały zaprojektowane przez żywego gracza CS:GO zdecydowanie nadają im charakteru! cs-go-guns-a cs-go-guns-b cs-go-guns-c cs-go-guns-d cs-go-guns-e cs-go-guns-f cs-go-guns-g cs-go-guns-h cs-go-guns-i cs-go-guns-j cs-go-guns-k cs-go-guns-l cs-go-guns-m cs-go-guns-n cs-go-guns-o cs-go-guns-p cs-go-guns-r [Źródła: eurogamer.pl, planetagracza.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze