Northgard ma 3 miliony wikingów

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 29 Listopad 2022
  • Komentuj 0

Shiro Games z radością ogłasza osiągniecie kamienia milowego 3 milionów graczy przez Northgard, popularną grę strategiczną o wikingach, która została opublikowana w 2018 roku. Studio wciąż dodaje nową zawartość od momentu publikacji – ostatnio był to Klan Orła. Gracze mają teraz do wyboru 15 klanów, mogą grać w trybie wieloosobowym oraz na różnych poziomach trudności, dopasowanych do dowolnego stylu rozgrywki. W najbliższej przyszłości pojawi się jeszcze więcej nowości, by postawić nowe i większe wyzwania przed aktualnymi i nowymi graczami.

Northgard ma 3 miliony wikingów

Poza tym niesamowitym osiągnięcie, francuskie studio obchodzi w tym miesiącu swoją 10. rocznicę istnienia. Znajdujące się w Bordeaux studio wydające i tworzące gry zatrudniło niedawno 10 nowych osób, zwiększając tym samym zespół do 60 osób. Firma mocno się rozwija dzięki fantastycznemu sukcesowi gier Evoland i Northgard, oraz niedawnym premierom Dune: Spice Wars oraz Wartales we wczesnym dostępie. Obydwa tytuły zebrały pozytywne opinie graczy i krytyków.

Studio zarządza dużą częścią wykorzystywanych technologii i dysponuje zróżnicowanym katalogiem sześciu tytułów. Shiro Games aktualnie prowadzi prace nad dwoma tajnymi projektami, a w nowym roku planuje zatrudnić 20 nowych osób.  W międzyczasie pod szyldem Shiro Unlimited rozwijana jest również działalność wydawnicza, nastawiona na wspieranie młodych i niezależnych studiów w tworzeniu oryginalnych tytułów, takich jak Decarnation i Abyssals (które mają ukazać się w 2023 roku).

Aby uzyskać więcej informacji na temat Northgard, odwiedź oficjalną stronę.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze