Normandia czeka w Arma 3

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 26 Lipiec 2023
  • Komentuj 0

Wydawca Bohemia Interactive i zewnętrzny deweloper Heavy Ordnance Works ogłaszają premierę dużego dodatku Arma 3 Creator DLC: Spearhead 1944. To zupełnie nowe rozszerzenie do gry Arma 3 przeniesie graczy po raz kolejny na pola Normandii, ogromnego terenu o powierzchni 150 km², w historycznej scenerii II wojny światowej.

Normandia czeka w Arma 3

W tym nowym dodatku Creator DLC gracze wcielają się w żołnierzy US First Army, którzy próbują przedrzeć się przez niemieckie linie. Bojownicy używają szeregu amerykańskich broni i sprzętu oraz przemierzają pola i tereny zupełnie nowego obszaru Normandii. Spearhead 1944 zawiera kampanię wieloosobową z siedmioma misjami, wiele oficjalnych scenariuszy i trybów gry oraz jeszcze więcej opcji tworzenia zawartości dzięki edytorowi scenariuszy Arma 3.

Gracze poznają mniej znaną operację Cobra - rozgrywającą się 7 tygodni po D-Day, podczas której Pierwsza Armia USA próbowała przedrzeć się przez niemieckie linie w okolicach Saint-Lô. To creator DLC zapewni wciągające i historyczne doświadczenie wojskowego sandboxa na skalę niespotykaną wcześniej w Arma 3.

Gracze mogą wziąć udział w inspirowanej prawdziwymi wydarzeniami wieloosobowej kampanii kooperacyjnej z maksymalnie 24 graczami. Ten nowy dodatek oferuje również ponad 90 rodzajów broni i pojazdów (w tym ich warianty), ponad 400 wariantów odzieży i ekwipunku, 6 scenariuszy dla wielu graczy, nowe grywalne frakcje, wciągającą oprawę dźwiękową i muzykę oraz wiele więcej.

Arma 3 Creator DLC: Spearhead 1944 jest już dostępne na Steam w cenie 74,99 PLN. Osoby, które zakupią DLC w pierwszym tygodniu od premiery, otrzymają 10% zniżki.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze