Nilfgaard nadciąga!

  • Autor: Mateusz Łysoń
  • Opublikowano: 31 Styczeń 2017
  • Komentuj 0

Inwazja Nilfgaardu rozpoczęta!

Inwazja Nilfgaardu rozpoczęta!

Do Wiedźmińskiej Gry Karcianej nadciąga niepokonana siła zbrojna, ponieważ już 6 lutego będziemy mieli możliwość poprowadzenia Cesarstwa Nilfgaardu do zwycięstwa. Po raz kolejny twórcom Gwinta udało się w pełni oddać charakter frakcji i z mistrzowską precyzją wprowadzić nowe mechaniki. ''Nilfgaard'' posiada niespotykany jak dotąd styl rozgrywki, który z pewnością został obmyślony przez najlepszych strategów Cesarstwa.

Wszędzie te nilfgardzkie szpiony! Zaraza!

Wszędzie te nilfgardzkie szpiony! Zaraza!

Odkrywanie kart przeciwnika to główna i najważniejsza mechanika, którą wprowadzi ''Nilfgaard.'' Możliwość odkrycia kartoników wroga niesie za sobą wiele korzyści, które z pewnością przesądzą o wyniki pojedynku. Trzeba jednak uważać na zdradzieckie działanie niektórych jednostek, ponieważ mogą one odsłonić nasze — a nie wrogie — karty.

Zdrajca może czaić się wszędzie!

Zdrajca może czaić się wszędzie!

Nowe karty frakcyjne pozwolą nam również na lekką manipulację kolejnością dobierania kolejnych kart naszych, jak i wrogich. Ponadto wiele z nich pozwoli nam na szybsze wyczerpanie całej talii, co przyśpieszy dobieranie potrzebnych nam kart. deckmanipulation Najważniejszą cechą ''Nilfgaardu'' jest współpraca z jednostkami nielojalnymi, które są w stanie zniszczyć naszego rywala ''od środka''. Pomimo tego, że szpiedzy zapewniają nam liczne bonusy, to nieumiejętne korzystanie z nich może obrócić się na naszą niekorzyść.

W rolę dowódców wcielają się trzej cesarzowie ziem Nilfgaardu

W rolę dowódców wcielają się trzej włodarze ziem Nilfgaardu

Ze względu na specyficzny styl gry, ''Nilfgaard'' może zostać najtrudniejszą frakcją w Gwincie, ponieważ wymaga od gracza odpowiednich umiejętności, oraz ogromnego obycia z grą. Rozgrywkę ułatwi zdolność pasywna, która pozwala na wymianę jednej karty na początku rundy drugiej i trzeciej. Nowa frakcja zapowiada się bardzo ciekawie. Wprowadzenie całkowicie nowych mechanik jeszcze bardziej rozbuduje karciankę CD Projekt Red. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, to już w środę o godzinie 19:00 na Fecebooku Redów odbędzie się stream, na którym twórcy omówią nadchodzącą aktualizację.

Jasny gwint! Nie mogę się doczekać!

Jasny gwint! Nie mogę się doczekać!

[źródło: playgwent.com, gwentdb.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze