PUBG w waszych rękach

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 08 Sierpień 2018
  • Komentuj 9

Słuchajcie, marudzenie na gry ma jednak sens. Deweloperzy PUBG postanowili nareszcie coś z tym zrobić!

Twórcy PUBGa mają dosyć ciągłego ''naprawcie tę grę!". Zamiast więc słuchać ciągłych uwag, postanowili pokazać Wam nad czym aktualnie pracują i jak wyglądają postępy tych prac.

Owtorzyli stronę FIX PUBG, na której możecie wziąć sprawy w swoje ręce. Tak naprawdę, to cała kampania FIX PUBG opiera się na tym, by pokazać graczom postępy nad rozwiązywaniem problemów zglaszanych przez graczy. Na stronie jest więc specjalna mapa, która stanowi rozpiskę wszystkiego, nad czym aktualnie pracują deweloperzy oraz FIX LOG, na których możecie zobaczyć, jakie ulepszenia planują wprowadzić do gry twórcy.

Jeśli gracie w PUBGa i interesują Was zmiany dotyczące gry, to pewnie chętnie odwiedzicie stronę FIX PUBG. Czy taka forma odpowiedzi twórców na potrzeby graczy jest ok? Zobaczymy, jak przyjmie się takie narzędzie w praktyce.

STRONA FIX PUBG

[Źródła: fix.pubg.comkotaku.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze