NFS Arena zaklepane

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 09 Listopad 2016
  • Komentuj 2

Jaką grą będzie NFS: Arena?

Jaką grą będzie NFS: Arena?

O Need for Speed Arena niewiele wiadomo ponad to, że nazwa została właśnie zgłoszona przez Electronic Arts w europejskim urzędzie do spraw własności intelektualnych. Dostaniemy grę, tylko jaką? Na pewno będzie ją można pobrać z internetu i na pewno będzie miała tryb online - tak wynika z dokumentu, który możecie znaleźć na stronie European Union Intellectual Property Office (EUIPO). To właśnie tam zgłosiła się EA ze swoją aplikacją:
aaa
Więcej informacji z EUIPO uda się wyciągnąć kiedy wniosek Elektroników zostanie sprawdzony i zaakceptowany. Co może jednak sugerować nazwa ''Arena''. Mówi się, że może EA będzie chciało upodobnić przyszłego Need For Speeda do League of Legends, a może zaserwują nam rozgrywkę zbliżoną do tego co obserwujemy w popularnym Rocket League. Nie wiemy nawet czy Arena nie jest przypadkiem zapowiedzianą już w maju i zaplanowaną na 2017 rok kolejną grą z serii NFS, którą stworzy odpowiedzialne choćby za Rivals czy zeszłorocznego Need for Speed studio Ghost Games. Drugą opcją o jakiej spekuluje się w związku z Areną to wydanie gry na urządzenia mobilne i być może przejście na model free-to-play. Jaka dokładnie będzie nowa Arena? O tym dowiemy się najpewniej niedługo.

Mobilna? Darmowa? A może AAA? O Arenie niewiele wiadomo

Mobilna? Darmowa? A może AAA? O Arenie niewiele wiadomo

[źródło: euipo.europa.eugamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze