New World otrzymuje model sezonowy

Amazon Games ujawniło obszerne zmiany dla ich odnoszącego sukcesy MMORPG New World, które zapewnią grze bardziej regularne aktualizacje zawartości i spełnią napływające prośby fanów. Czy jednak ten model przekona do siebie społeczność? To wyjątkowo trudne pytanie!

New World z sezonami

Od 28 marca, New World wprowadzi model sezonowy, który będzie dodawał nową zawartość do gry mniej więcej co trzy miesiące. Każdy sezon będzie zawierał własną fabułę, a także wydarzenia sezonowe, nowe wyzwania, mechaniki i inne. Zostanie również wprowadzona przepustka sezonowa, która pozwoli graczom zdobyć dodatkowe nagrody. Każda przepustka sezonowa składa się z serii darmowej i premium - jednak użytkownicy serii premium nie mogą kupić przewagi w rozgrywce.

Tematem pierwszego sezonu, Braterstwo i Ogień, jest frakcja najemników Silver Crows, a także nowa wyprawa Empyreum Forge, nowa umiejętność Heart Jewel - Firestorm, nowa mechanika Equipment Set Storage i wiele więcej na pokładzie.

Ale to nie wszystko: Amazon Games opublikował także roadmapę na rok 2023, która przyprawi fanów o szybsze bicie serca. Między innymi nowe rozszerzenie na jesieni wprowadzi do gry długo oczekiwane wierzchowce. No to do zobaczenia w New World!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze