New World naprawiło 1209 błędów

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 10 Czerwiec 2021
  • Komentuj 0

New World to jeden z tych tytułów, na które czekam. MMO Od Amazon zapowiada się ciekawie, ale nie będzie żadną rewolucją na rynku, czy też next-genem. To po prostu intrygujący produkt, który może być dobry i tyle – mnie w zasadzie nic więcej nie potrzeba. Tak bardzo obecny rynek MMORPG jest nudny. Nie przeszkadzają mi również rewelacje i afery dookoła Item Shopu oraz rychła premiera gry – w lipcu będzie beta, a 31 sierpnia nastąpi premiera. Do tego czasu miejmy nadzieję, że twórcy załatają New World, bowiem jest co łatać.

1209 błędów naprawionych w New World

Aktualnie New World tkwi w alfie i jak widać, całkiem słusznie. Deweloperzy pochwalili się naprawieniem 1209 błędów, przy czym nie wiem, czy to powód do chwały. Z bardziej interesujących wieści to np. zwiększono limit członków kompanii z 50 do 100. Nie jestem przekonany, czy jest to potrzebne, bowiem ja wychodzę z założenia, że mniej znaczy lepiej i dotyczy to również ilości członków gildii. Nie lubię masówek, ale ja to ja – wieczna maruda!

Amazon dodało również 50 nowych zestawów pancerza, które można zdobyć dzięki różnym działaniom w grze. Do tego zaktualizowano grafikę, statystyki i profity wielu unikalnych zestawów broni i pancerzy, które można znaleźć jako nagrody w różnych trybach gry. Dodano dwa unikalne zestawy ubiorów profesji, które można odkryć w całym Aeternum. Te zestawy ubiorów nie przyniosą większych korzyści w walce, ale każdy zestaw jest wyposażony w profity – jeden zestaw do ulepszania rzemiosła, a drugi do ulepszania umiejętności zbieractwa.

Zaktualizowano menu główne i początkowy proces tworzenia postaci. Interfejs bojowy został dostosowany, aby dostarczać więcej informacji w bieżącej rozgrywce. Teraz będzie łatwiej zobaczyć rodzaje i skuteczność używanych ataków oraz moment stosowania efektów statusowych. Podczas tworzenia postaci dostępnych jest teraz mnóstwo nowych opcji wyglądu postaci, w tym nowe twarze, fryzury, zarost, kolor oczu, rysy skóry, blizny i tatuaże.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj, a uprzedzam, ze jest tego sporo.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze