Negan trafi do Tekkena

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 06 Sierpień 2018
  • Komentuj 1

Soul Calibur dostanie Geralta, to czemu Tekken nie miałby zrobić czegoś podobnego? Dzięki współpracy z twórcami serialu The Walking Dead, w drugim sezonie Tekkena 7 powalczymy Neganem!

Jeden z najbardziej charakterystycznych czarnych bohaterów serialu The Walking Dead pokaże co potrafi wyczyniać swoim kijem baseballowym. To właśnie Negan, obok Anny Williams i Lei Wulong, został zapowiedziany w najnowszym trailerze Tekkena. I to choć Anna i Lei dostali znacznie więcej ''czasu antenowego'', to jednak najwięcej emocji budzi właśnie Negan.

Zerknijcie:

Jak widzicie obok wymienionej trójki bohaterów w drugim sezonie pojawią się jeszcze co najmniej trzy nowe postacie, ale na ich ujawnienie musimy jeszcze poczekać. Niestety nie wiemy też kiedy rozpocznie się drugi sezon - na pewno Bandai nie każe nam jednak zbyt długo czekać.

Przypadek Negana jest pierwszym w historii Tekkena crossem z serialem telewizyjnym, ale jeśli pomysł chwyci, to być może w dającej się przewidzieć przyszłości Bandai ponownie sięgnie po serialowego bohatera. Kogo widzielibyście w Tekkenie po Neganie?

Teraz jeszcze czekamy na premierę

[źródło: Bandai Namco Entertainment America]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze