Naughty Dog jest gotowe na TLoU2

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 10 Wrzesień 2019
  • Komentuj 4

Wiele razy w tym roku nęcono nas ploteczkami z życia The Last of Us 2. Jeszcze w styczniu jedna z dziennikarek powiedziała, że premiery oczekiwać możemy do końca roku, później peruwiański sklep internetowy błysnął przedwcześnie okładką, na której widniała październikowa data, a RTV EURO AGD wciąż sprzedaje preordery na rok 2019. 

Daty premiery nie znamy, ale coś w końcu oficjalnie ruszyło i twórcy z Naughty Dog są gotowi, by pokazać światu więcej. Jak informuje za pomocą Twittera Geoff Keighley, pod koniec września w Los Angeles odbędzie się pokaz dla prasy, podczas którego zapewne dostaniemy gameplay, a może nawet datę premiery? Z pewnością możemy spodziewać się, że po 24 września w sieci zacznie pojawiać się więcej materiałów z gry.

Co ciekawe, dwa dni po planowanym evencie odbędzie się Outbreak Day, czyli dzień, podczas którego w grze epidemia osiągnęła punkt krytyczny. Wydaje się więc logiczne, że pierwsze dwa dni od pokazu będą pełne wrażeń dziennikarzy, a 26 września pojawią się informacje dla całej społeczności The Last of Us 2. 

Teraz pozostaje pytanie, czy dotychczasowe przecieki potwierdzą się i gra pojawi się jeszcze w tym roku, czy jednak na exclusiva poczekamy do pierwszego kwartału 2020. Z pewnością będzie to jednak bardzo emocjonujący moment, bo TLoU2 jest prawdopodobnie jednym z ostatnich ekskluzywnych tytułów na obecną generacje Play Station. Dobrze by było pożegnać ją z hukiem.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze