Narcos jadą do Boliwii

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 12 Kwiecień 2017
  • Komentuj 0

Witamy na Narco Road!

Witamy na Narco Road!

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands jest już z nami od miesiąca, czas więc na pierwsze DLC. Narco Road zaoferuje graczom 15 nowych misji fabularnych, nowe pojazdy i trzy nowe frakcje do pokonania.  Głównym antagonistą dodatku będzie gang kierowany przez El Invisible, który swoje pieniądze zdobywa przemycając narkotyki. Zadaniem naszej drużyny będzie oczywiście pozbycie się ''Pana Niewidzialnego'' oraz ''pozyskanie szacunku trzech nowych bossów'' - napisano na blogu Ubi. Nowe frakcje, dowodzone przez wspomnianych wyżej szefów, to szukający mocnych wrażeń Kamikazes, miłujący się w amerykańskich muscle carach Jinetes Locos oraz wierzący w Santa Muerte fanatycy religijni z Death Riders.

Istnieje życie po zniszczeniu Santa Blanca?

Istnieje życie po zniszczeniu Santa Blanca?

Kolejne zadanie wydaje się dość nietypowe jak na jednostkę specjalną, która nazywa się ''Duchy'', bo będziemy musieli zdobywać... sławę i zwolenników, startując w wyzwaniach wyścigowych, oraz wykonując nowe misje poboczne. W Narco Road pojawią się też nowe pojazdy, mowa jest o korzystających z nitro muscle carach, nowych samolotach i motocyklach, a także gigantycznych monster truckach. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze drobnica w postaci czterech nowych strojów i dziewięciu nowych spluw. Posiadacze season passa na Narco Road wkroczą 18 kwietnia, reszta z zakupem będzie musiała poczekać do 25 kwietnia. Cena DLCeka została ustalona na 15 $.

Nowe pojazdy, bronie i 15 misji fabularnych. Wystarczy?

Nowe pojazdy, bronie i 15 misji fabularnych. Wystarczy?

[źródło: ghost-recon.ubisoft.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze