Najwyższy Czas na demo Crasha!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 09 Wrzesień 2020
  • Komentuj 0

Wielokrotnie pisałem, że wydawanie dem do gier powinno być standardem, albo organizowanie chociażby czasowych, otwartych testów beta, czy cokolwiek. Człowiek przed zakupem powinien mieć możliwość sprawdzić tytuł i upewnić się, czy pójdzie na jego sprzęcie (wymagania często nijak mają się do rzeczywistości). No ale to marudzenie starego boomera, który teoretycznie cieszy się, że nowy Crash Bandicoot będzie miał swoje demo. Teoretycznie, bowiem demo to niestety nie będzie dostępne dla wszystkich za darmo.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas z demem!

Tuż przed oficjalną premierą Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas zaplanowaną na 2 października, fani, którzy zamówili przedpremierowo cyfrową wersję nowego Crasha na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro lub rodzinę urządzeń Xbox One firmy Microsoft, włączając w to Xbox One X, będą jednymi z pierwszych klientów na świecie, którzy 16 września zagrają w wersję demonstracyjną.

Gracze na całym świecie chcą możliwości zagrania w gry wcześniej. Activision i Toys For Bob z dumą oferują graczom przedpremierowy dostęp do dwóch poziomów w Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas, pozwalając zagrać im jako Crash lub diaboliczny Neo Cortex. Ponadto fani na własnej skórze poczują radość z władania mocą niektórych nowych Masek Kwantowych – Kupuna-Wa, kontrolującej czas, i Lani-Loli, służącej do poruszania obiektami w czasoprzestrzeni.

Będąc pierwszą od ponad dziesięciu lat oryginalną grą z serii Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas został zbudowany od podstaw i niesie za sobą nową falę pokręconych wyzwań do pokonania. Gracze odkrywają w produkcji cztery potężne Maski Kwantowe, strażników czasu i przestrzeni, które muszą zostać ponownie złączone, aby przywrócić porządek w multiwersum.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas będzie dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 289,99 PLN w Polsce. Na ten moment tytuł zadebiutuje jedynie na konsolach.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze