Remake Tomb Raider 2 gotowy

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 01 Wrzesień 2017
  • Komentuj 1

Fani potrafią! Udowadnia to Nicobass, który przeniósł 20. letniego dziś Tomb Raider II: The Dagger of Xian do silnika Unreal Engine 4. Demko gry możecie pobrać za darmo. 

Jak zaraz zobaczycie na filmie, aż ciężko uwierzyć, że druga część przygód Lary ma już 20 lat. Dzięki pracy Nicobassa gierka spokojnie spełnia współczesne standardy, standardy o jakich dwie dekady temu można było tylko pomarzyć. Patrzcie:

Cała zasługa w umiejętnościach Nicobassa i możliwościach Unreal Engine 4, bez których nie byłoby tego remake'u. Co najlepsze - działanie gry możecie sprawdzić sami dzięki udostępnionemu przez twórcę demie. Wystarczy, że wejdziecie tutaj i pobierzecie grę na swój komputer.

Fabuła w Tomb Raider 2 kręci się wokół poszukiwań mitycznego sztyletu Xian, który został ukryty gdzieś we wnętrzu Wielkiego Muru. Tymczasem przywódca sekty Fiama Nera zamierza odszukać sztylet, który da mu władzę nad światem. Zadaniem naszej ulubionej Pani Archeolog jest niedopuszczenie do tego.  

Uspokoję jeszcze tych, którzy już widzą pozew ze strony oryginalnych twórców - wydawcy ze Square Enix o wszystkim wiedzą i dają swoje błogosławieństwo, o ile Nicobass na projekcie nie będzie zarabiał. Miłego grania!

[źródło: Nicobass YTtombraider-dox.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze