Najnowsze Pokemony wyłącznie na Netflix

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 09 Grudzień 2022
  • Komentuj 0

Firma Pokémon Company International ogłosiła, że nadchodzący sezon „Pokémon Ultimate Journeys: The Series” będzie miał premierę 6 stycznia 2023 r. wyłącznie na platformie Netflix. W 25. sezonie popularnego na całym świecie serialu animowanego zobaczymy Asha Ketchuma i jego Pikachu, a także Goh i Chloe, którzy wyruszą na poszukiwaniu nowych przygód w świecie Pokémonów.

Najnowsze Pokemony wyłącznie na Netflix

Fabuła “Pokémon Ultimate Journeys: The Series” skupi się na przygodach Asha, Goha i Chloe. Stawka jest wyższa niż kiedykolwiek, gdy zbliżają się do osiągnięcia swoich celów! Podczas gdy turniej Pokémon World Coronation Series nabiera tempa, Ash, Pikachu i ich przyjaciele szykują się do intensywnego treningu.

W międzyczasie Goh wyrusza na serię trudnych misji próbnych, aby zostać uczestnikiem Projektu Mew. A gdy Chloe i Eevee dowiedzą się o różnych ścieżkach ewolucyjnych, którymi może podążać Eevee, czy będą w stanie podjąć decyzję dotyczącą jego przyszłości? Przygotuj się na nieprzerwaną akcję, znajome twarze z dawnych podróży i jeszcze więcej odkryć Pokémonów!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze