Najlepsze zagranie: Korea

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 07 Maj 2017
  • Komentuj 2
Sim Sang-Jung, kandydatka na prezydenta Korei Południowej, wie jak uciszyć w czasie debaty swoich konkurentów. Z tej okazji w jej kampanii pojawił się filmik trafiający do młodych mieszkańców tego kraju - Play of the Game. Ktoś w sztabie Sang-Jung widocznie odrobił lekcje, bo chociaż nie ma nigdzie oficjalnego potwierdzenia, że kandydatka na prezydenta lub jej ludzie mieli z tym coś wspólnego, to ten krok był zdecydowanie krokiem naprzód i zwiększył jej szanse przed wyborami. Głosowanie odbędzie się już za dwa dni, i wtedy z pewnością pani Sim Sang-Jung pokaże jak odpala ulta, którego -według filmiku- zachowała sobie na później.

Czemu akurat King's Row?

Czemu akurat King's Row?

Jak już pisałam wczoraj Blizzard finansowo radzi sobie bardzo dobrze. Sam Overwatch zarobił w ciągu roku ponad miliard dolarów! Nic więc dziwnego, że politycy zaczynają interesować się branżą, która zaczyna przynosić sporo zysku, a drużyny esportowe już niedługo dogonią te znane nam choćby z tradycyjnych sportów. Zwłaszcza, że większość tytułów zdominowana jest przez naszych wschodnich kolegów. Fajnie się bawią w tej Korei trzeba przyznać, zobaczymy jak na tym wyjdzie pani Sim Sang-Jung! [Źródła: gamespot.com, pcgamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze