Na Steamie czeka Chivalry

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 28 Marzec 2017
  • Komentuj 2

Gierka za darmo dostępna będzie do 19:00

Gierka za darmo dostępna będzie do 19:00

Czasu na ściągnięcie Chivalry: Medieval Warfare wcale tak dużo nie zostało, bo można to zrobić jedynie do 19:00 naszego czasu. Gra już na zawsze zostanie zachowana w Waszej bibliotece Steam. Jeśli marzy Ci się ratowanie księżniczek, zabijanie smoków czy uwalnianie ludzi od ciemiężycieli to... Chivalry nie jest dla Ciebie. Tutaj chodzi o multiplayerowe bitwy złożone nawet z 32 graczy na raz. Każdy uczestnik decyduje czy walczy  po stronie Zakonu Masońskiego czy Rycerzy Agathiańskich by chwilę później stanąć na ubitej, średniowiecznej ziemi.

Its just a scratch!

It's just a scratch!

Medieval Warfare, wydana w 2012 roku, oferuje całkiem rozbudowany system walki, a gracz może korzystać ze sporej liczby ciosów, bloków czy uników. To wy decydujecie jakim wojownikiem będziecie, bo w grze znajdziecie liczne klasy - od walczącego w zwarciu ciężkozbrojnego rycerza po wolących walkę na dystans kuszników. Sprawdźcie zresztą jak przy grze bawił się Rock:
Teraz Chivalry czeka na Was za darmo na Steamie, choć promocja kończy się dziś o 19:00. Torn Banner, studio odpowiedzialne za grę, nie ukrywa, że taka promocja ma na celu przyciągnięcie Was do innego tytułu dewelopera - Mirage: Arcane Warfare właśnie weszło w fazę bety i producent nie miałby nic przeciwko gdybyście spojrzeli na nią przychylnym okiem. Podrzucam wczorajszy trailer:
Jeśli więc skusicie się na zgarnięcie darmowego Chivalry: Medieval Warfare, bo czemu nie, to gierkę możecie ściągnąć z oficjalnej stronie Steama, o tutaj. [źródło: steam.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze