My little buddy

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 04 Wrzesień 2016
  • Komentuj 0

Prawie jak kompanion z WoWa

Prawie jak kompanion z WoWa

Wygrzebywanie informacji z linijek kodu gry towarzyszyło Pokemon Go od samego początku. Teraz przyniosło niespodziewany efekt. Pojawiały się informację, że w listopadowej aktualizacji powiązanej z poke wydarzeniami, pojawią się nowe pokemony, że pojawi się możliwość wymiany stworkami między trenerami i wiele innych, do tej pory nie potwierdzonych ciekawostek. Obecność legendarnych pokemonów też została wygrzebana gdzieś z kodu. Teraz jednak Niantic oficjalnie potwierdziło kolejne znalezisko.
''Witajcie, To było pracowite lato – oprócz walki z botami oraz naprawą błędów, byliśmy także zajęci pracą nad nowymi funkcjami dla naszych trenerów Pokémon GO. Jak wiecie niedawno wydaliśmy nową funkcję Pokémon Appraisal, która pomaga trenerom zidentyfikować pokemona o największym potencjale do walki. Dziś chcielibyśmy podać wam do wiadomości informacje o nowej funkcji, która lada moment pojawi się w grze.''
Najbliższa aktualizacja przyniesie możliwość wypuszczenia jednego pokemona z pokeballa, i podróżowanie z nim ramie w ramie. Jak Ash z Pikachu. Nasz buddy, będzie podróżował z nami po mapie, a także towarzyszył w karcie postaci. Niby nic, ale przyjemnie będzie mieć swojego ulubieńca na widoku. Dodatkowo odwdzięcząć się ma cukierkami swojego gatunku ( co stanowi genialną metodę na ewoluowanie brakujących pokemonów).

Nie wypuszczajcie Snorlaxa!

Nie wypuszczajcie Snorlaxa!

Nic za darmo oczywiście. Jak wszystko, tak i cukierki i inne bonusy od kompaniona trzeba będzie sobie wychodzić. Niestety nie wiadomo na jaką odległość i co dokładnie za to dostaniemy. W razie jak wydrepczesz wszystko czego potrzebowałeś od jednego stworka, możesz go wymienić na innego. W końcu wszyscy są Twoimi przyjaciółmi, żaden Pidgey nie powinien być zazdrosny o Dratini i bezcenne cukierki do jego ewolucji.

Nowa aktualizacja nadchodzi wielkimi krokami

Nowa aktualizacja nadchodzi wielkimi krokami

Kiedy następna aktualizacja? Można się tylko domyślać. Niantic napisało, że czeka ich pracowita jesień, ja jednak stawiam, że wszystko jest gotowe i to kwestia maksymalnie dwóch tygodni. Czekamy na małych ziomków! keep-calm-i-love-you-little-buddy [Źródła: gamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze