Mocny powrót Wikingów

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 23 Lipiec 2018
  • Komentuj 2

San Diego Comic Con zalało nas falą ciekawych informacji, głównie serialowych. To najlepsza okazja, by pokazać publiczności pachnące nowością trailery. Z okazji skorzystali Wikingowie, którzy wracają z drugą połową piątego sezonu 28go listopada. 

Jak zwykle stacja History uraczy nas spektakularnymi walkami, a losy rodziny Ragnara stoją pod dużym znakiem zapytania. Ivar The Boneless ma wiele asów w rękawie, a główni bohaterowie ponownie wrócą na tereny angielskie.

Powróci też Rollo, którego rola w ostatnich sezonach mocno zmalała, po czyjej stronie stanie? Taki trailer sprawia, że aż chce się czekać te parę miesięcy na premierę kolejnego odcinka. 

I zdecydowanie warto odnotować postarzenie Lagerthy, do tej pory wyglądała na młodszą niż własny syn. :)

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze