Młody Lew nowym bohaterem HoTS

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 23 Kwiecień 2019
  • Komentuj 2

Anduin Wrynn, syn Variana Wrynna to bardzo ważna postać w świecie Warcrafta. W tej chwili dość zajęty, bo toczy wojnę z Sylwaną i jej rozbitą Hordą, okazjonalnie znajdzie czas na rundkę w karty (Hearthstone), a teraz dołączy do znajomych z Blizzarda na mapach Heroes of The Storm, lecząc sojuszników i mieszając w szeregach wroga.

Dwie zdolności leczące, dwa buffy sojusznicze, dwa skille zmieniające mobilność przeciwników i dwa skille zadające obrażenia. Do tego dwie zdolności specjalne: Salvation i Lightbomb i dwa możliwe sposoby działania Anduina na polu bitwy. Oczywiście jako dystansowy healer wciąż nie będzie głównym bohaterem ataku, ale jego umiejętności uziemiania wrogów mogą być taktycznie bardziej przydatne niż samo leczenie. Jak to się sprawdza w akcji możecie już sprawdzić na PTR, bo Anduin jest już dostępny na testowych serwerach HoTS.

Czy jako Holy Priest musi skupiać się wyłącznie na leczeniu? Oczywiście! Ale przy okazji może też zaszaleć i urozmaicić sobie rozgrywkę, bo jak wiadomo z WoWa, healerzy zazwyczaj usypiają na rajdach albo pomagają w kręceniu cyferek i właśnie tego idealnym przykładem jest Anduin Wrynn w HoTS. Pozdrawiam wszystkich przysypiajacych healerów!

[Źródło: wowhead.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze