Kto nowy w Overwatchu?

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 23 Luty 2018
  • Komentuj 1

Blizzard dawkuje informacje kropelka po kropelce, a gracze, niczym uzależnieni, z zachłannością spijają te mizerne ilości informacji.

Tym razem źródłem jest oficjalny Twitter Overwatcha. Pojawił się na nim wpis, który może coś zdradzać.

Chodzi mianowicie o raport z akcji w ramach operacji White Dome. Wzięli w niej udział Kapitan Ana Amari, Porucznik Reinhardt Wilhelm, Inżynier Torbjörn Lindholm oraz starszy szeregowy Emre Sarioglu.

Pierwsze trzy imiona są nam dobrze znane - Ana, Reinhardt oraz Torbjörn. Ale Emre Sarioglu to już nowa twarz. Możliwe, że właśnie poznaliśmy imię 27 bohatera Overwatcha.

Moment, w którym Blizzard wrzucił wpis na Twitterze pokrywa się z zapowiedzią Orisy sprzed roku, zatem możemy domniemywać, że kolejny bohater pojawi się na przełomie marca i kwietnia. Jego premiera nastąpi tuż przed drugą rocznicą Overwatcha. Prawdopodobnie też Blizzard przedstawi nam nową postać przy okazji eventu Uprising.

[źródło: pcgamer.com, pcgamesn.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze