Minecraft ma DLC z Jurassic World

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 21 Sierpień 2020
  • Komentuj 0

Minecraft otrzymał nietypowe, specjalne DLC. Co prawda część z Was będzie kręciła nosem, bowiem to płatna zawartość do gry. Niektórzy zwrócą uwagę, że w zasadzie nie trzeba dodatku kupować, ponieważ mody robią więcej i można wgrać je za darmo. Jeśli jednak są wśród Was osoby niemarudzące, a zainteresowane Jurassic World to zapraszam dalej.

Minecraft łączy siły z Jurassic World

Mojang pokusiło się o nietypową współpracę w ramach której filmowy świat Jurassic World trafił do Minecraft. Oczywiście w formie płatnego DLC, które kosztuje niecałe 8 dolarów. Dodatek możecie nabyć poprzez Minecraft Marketplace. Jeśli nie chcecie wydawać ani złotówki, ale chcecie coś otrzymać to z poziomu kreatora postaci za darmo możecie odebrać Blue Hoodie. Niby nic specjalnego, ale zawsze coś.

Jeśli chodzi o Jurassic World to w ramach tego DLC gracze Minecraft otrzymają 60 dinozaurów, panoszących się po świecie gry. Warto dodać, że będziemy mogli zarządzać własnym parkiem pełnym gadów, a nawet je krzyżować, tworząc własne hybrydy. Pojawią się również ekspedycje badawcze, pozwalające na odkrywanie nowych gatunków. Mało? No to całość urozmaici tresura dinozaurów oraz 21 skinów.

Skusicie się na to DLC w Minecraft, czy jednak Was nie interesuje?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze