Metro w 2017? Zapomnijcie

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 10 Listopad 2016
  • Komentuj 2

Fanów czeka rozczarowanie

Fanów czeka rozczarowanie

Złe wieści dla wszystkich fanów Metro, do których wczoraj dotarła informacja, że już w 2017 roku zagrają w nową grę z serii. Deep Silver na swoim Facebooku napisali, że w przyszłym roku na kolejne Metro nie ma co liczyć Jeszcze wczoraj chodząc na stronę metro2035.com mogliście znaleźć informację, że w 2017 roku będziemy mieli okazję wkroczyć do zdewastowanego wojną nuklearną świata dzięki nowej grze spod znaku Metro. ''Tam gdzie kończy się historia z książek, tam wkraczają gry komputerowe. Era wielkich odkryć nadchodzi...'' głosił napis przy ''zapowiedzi'' kolejnej odsłony. No i poszło w świat: za rok dostaniemy nową grę z serii Metro i wszyscy fani postapo mogli wznieść okrzyk radości. Tymczasem Deep Silver, do którego należy pełnia praw jeśli idzie o gry Metro, zapowiedział, że żadnych takich planów nie ma.

Nowe Metro będzie, ale na pewno nie za rok

Nowe Metro będzie, ale na pewno nie za rok

''Jako właściciele ekskluzywnych praw do gier komputerowych osadzonych w uniwersum Metro 2033, mamy ambitne plany związane z tą niesamowicie udaną serią. Żeby jednak nie zawieść naszych fanów - nie mamy planów wydania następnego Metro w 2017 roku'' rozwiewa wszelkie wątpliwości wydawca. Jak nie za rok, to kiedy kolejne Metro? ''Kiedy będziemy mieć coś więcej w tej sprawie do powiedzenia, to o tym powiadomimy. Dziękujemy za Waszą cierpliwość'' ucina Deep Silver. Zmieniono też wygląd strony, która wywołała całe to zamieszanie i teraz dowiadujemy się z niej jedynie o nienazwanym jeszcze projekcie ze świata Metro. Nie ma mowy o żadnej, nawet przybliżonej, dacie premiery.

Era wielkich odkryć nadchodzi...'' napisali Deep Silver. Tyko kiedy nastąpi?

Era wielkich odkryć nadchodzi...'' napisali Deep Silver. Tyko kiedy nastąpi?

[źródło: facebook.commetro2035.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze