Metal Gear Survive z premierą w lutym

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 25 Październik 2017
  • Komentuj 5

Najnowsza gra z serii Metal Gear na rynku pojawi się w lutym przyszłego roku. Konami mówi o Xboxie One i PS4, słowem nie zająkując się o PCtach.

Metal Gear Survive premierę będzie miał 20 lutego w Stanach Zjednoczonych, gracze w Europie będą musieli poczekać na niego dwa dni dłużej. Czym dokładnie będzie Survive? Gra stanowi spin-off serii stworzonej przez legendarnego Hideo Kojimę, który rozstał się jakiś czas temu z Konami w niezbyt miłych okolicznościach. 

Skoro gra zawiera w sobie nazwę ''Metal Gear'' to gracze mogą spodziewać się sporo akcji połączonej ze skradaniem. Co ważne zaznaczenia - Survive duży nacisk kładzie na współpracę między graczami i to właśnie co-op będzie głównym trybem gry, choć znajdzie się też miejsce dla grania w pojedynkę. Gracz wciela się w członka ekipy Militaires Sans Frontieres, która z jakiś tajemniczych powodów... przenosi się do innego wymiaru. Tam czekają na nich, a jakże, hordy zombie. 

Jeśli liczyliście, że w nadchodzącego Metal Gear'a zagracie na PCtach, to nie ma co jeszcze załamywać rąk - gra została przewidziana na stare dobre blaszaki, ale datę premiery tej wersji gry mamy dopiero poznać. Zamiast PCtowej zapowiedzi Konami woli się pochwalić, co dostaną gracze, którzy zdecydują się na zakup pre-ordera, ale oferta szału nie robi.

Chusty, tabliczki i inna drobnica w pre-orderze

Jeśli kupicie grę już dziś to do Waszego konta zostaną przypisane dwa dodatkowe gesty, cztery bronie i chusty, specjalne malowanie twarzy, tabliczkę do bazy oraz... postać z kartonem na głowie. 

[źródło:konami.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze