Mechanic Battle trafi na Switcha

Już 25 maja br. na Nintendo Switch zadebiutuje Mechanic Battle, unikalna gra łącząca zręcznościowe wyścigi samochodowe z pracą nad pojazdem w warsztacie. Twórcy wskazują, że to swego rodzaju miks wyścigów w stylu Micro Machines oraz elementów znanych z serii Car Mechanic Simulator. Mechanic Battle to tytuł, który będzie dostępny wyłącznie na Nintendo Switch.

Mechanic Battle trafi na Switcha

Mechanic Battle to gra stworzona przez niezależne polskie studio Cat-astrophe Games, znane m.in. z The Unholy Society, Foodtruck Arena oraz Theatre of Sorrows. Wydawcą jest MobilWay S.A., które niedawno wydało na Nintendo Switch platformową grę akcji Robo Wars.

W Mechanic Battle gracz bierze udział w wyścigach i jednocześnie musi sam zadbać o przygotowanie samochodu w warsztacie. Rozgrywka opiera się na zręcznościowym modelu jazdy z izometrycznym widokiem, a poza startami trzeba wcielić się w mechanika samochodowego i wybrać optymalne ustawienia.

Studio Cat-astrophe Games przygotowało rozbudowany tryb kariery, 10 różnych pojazdów oraz 24 zróżnicowane trasy. Dostępne są 3 rodzaje wyścigów – tradycyjny wyścig, time attack oraz elimination. W Mechanic Battle gracze znajdą też wiele opcji naprawy/wymiany części oraz customizacji i tuningu samochodów. Jak podkreślają twórcy, ukończenie trybu kariery zajmuje przeciętnie ok. 4-5 godzin.

Datę premiery Mechanic Battle w cyfrowej dystrybucji (Nintendo eShop) zaplanowano na 25 maja 2022 r.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze