Marvel vs Capcom 4 na PSE?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 27 Listopad 2016
  • Komentuj 0

Gotowi na czwartą część?

Gotowi na czwartą część?

Na zaczynającym się trzeciego grudnia PlayStation Expierience być może zobaczymy czwartą część Marvel vs. Capcom. To właśnie tam ma odbyć się finał Capcom Cup 2016 Tournament, podczas którego pokazana zostanie bijatyka. PlayStation Expierience może okazać się nawet ważniejszym wydarzeniem niż wrześniowy event Sony, na którym pokazano PlayStation 4 Pro. Wczoraj dotarła do nas pochodząca z wiarygodnego źródła plotka mówiąca, że na PSE pokażą The Last of Us 2, teraz dowiadujemy się o Marvel vs. Capcom 4. Informacje potwierdza kilku znanych w środowisku bijatyk streamerów, którym jakoby powiedziano, że podczas finału Capcom Cup 2016 Tournament pokazana zostanie czwarta część popularnej bijatyki.
Jakby tego było mało to do sieci trafiły jeszcze autentycznie wyglądające grafiki, które wyglądają jakby pochodziły z niewidzianego jeszcze przez szeroką publiczność trailera: screen_shot_2016_11_26_at_1_56_08_am_197382 screen_shot_2016_11_26_at_1_56_19_am_197383 Na ile ocenić można wiarygodność takich informacji? Oficjalnego potwierdzenia przed Playstation Expierience nie mamy się oczywiście co spodziewać, ale stawiam na to, że patrzymy na pierwsze obrazki z trailera, który pokażą na imprezie Sony. [źródło: neogaf.com, twitter.comcomicbookmovie.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze