Mafia III już za rogiem

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 05 Październik 2016
  • Komentuj 0

Do premiery zostały tylko dwa dni!

Do premiery zostały tylko dwa dni!

Już niedługo Mafia powróci na nasze maszyny - w piątek gra oficjalnie trafi do sprzedaży. Twórcy wykorzystują więc ostatnie pięć minut przed premierą, na zachęcenie jak największej liczby ludzi do wypróbowania ''trójki''. Lincoln Clay zawita na nasze komputery już za parę dni, bo w najbliższy piątek (07.10). Skoro jesteśmy na ostatniej prostej przed premierą to naturalnym wydaje się, że twórcy będą chcieli pokazać coraz więcej ze swojego dzieła, tak by w ostatniej sekundzie przekonać nieprzekonanych. Do tej pory Hangar 13, czyli studio które stworzyło Mafię III, pokazało całkiem sporą liczbę opcji jakie umieścili w swojej grze. Dzięki nim wiemy już jak będzie 
">wyglądało wzorowane na Nowym Orleane miasto New Bordeaux, skąd w ogóle wziął się główny bohater gry,
">jakiego uzbrojenia będzie używał czy kilka minut o sposobach
">w jakich Clay walczy. Wczoraj do sieci trafił piąty fragment ''opowieści z New Bordeaux'', który koncentruje się na nowej, mafijnej rodzinie głównego bohatera. Zobaczycie kilka nowych ujęć z rozgrywki, ale to ekipa Clay'a wychodzi tutaj na pierwszy plan. Zresztą zobaczcie sami:
Jednym z tych, którzy na pewno Mafię III będzie chciał ograć jest Rock, który jakiś czas temu przygotował dla Was ten materiał:
Przypomnę, że do Nowego Bordeaux wskoczycie już w piątek. Gra pokaże się na Xboxa One, PS4 i oczywiście komputery osobiste.

Jest szansa na zrzucenie z tronu GTA?

Jest szansa na zrzucenie z tronu GTA?

[źródło: youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze