Prehistorycznie w Far Cry

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 06 Październik 2015
  • Komentuj 12
Intrygujący, zaskakujący, tajemniczy czy po prostu lekko nudnawy? Nowy sposób Ubisoftu na wciągnięcie graczy w spiralę spekulacji dotyczącej najnowszej gry chyba nie wypalił. Wczoraj w południe na ubisoftowym kanale YouTube pojawił się nadawany na żywo ''film'' mający być zapowiedzią nowego Far Cry Primal. Choć od rozpoczęcia live'u minęła już doba to jedyne co możecie na nim zobaczyć to starożytne malowidła naścienne. Pewnie dalej zachodzilibyśmy w głowę o co Ubisoftowi dokładnie chodzi gdyby nie drobna pomyłeczka tureckiego oddziału IGN, który nieco pośpieszył się z publikacją newsa i ujawnił wszystkim wielką tajemnicę jaką skrywać miał prehistoryczny stream. Choć sam wpis szybko został przez redaktorów usunięty to doskonale wiadomo, że w internecie nic nigdy nie znika. Stąd wiemy między innymi, że gra  nazywać się będzie Far Cry Primal i najprawdopodobniej przeniesie nas do epoki lodowcowej gdzie głównym zadaniem gracza będzie przeżycie. Potwierdza to również oficjalny tweet Ubisoftu: Ale nie tylko dzikim bestiom jak mamuty, niedźwiedzie czy tygrysy przyjdzie nam stawić czoło bo równie wielkim zagrożeniem jak zwierzęta będą ludzie. Tak przynajmniej można wywnioskować ze screenu podrzuconego przez Turków przy okazji ich niefortunnej zapowiedzi Primala: far-cry-primal-is-an-ice-age-spin-off-report-14440795958

Ubi na razie milczy, ale najpewniej w ciągu kilkunastu najbliższych godzin da sobie spokój ze zmuszaniem nas do oglądania schnącej na prehistorycznych ścianach farby i potwierdzi to o czym właściwie już wiadomo.

To czego nie wiadomo to jakakolwiek (nawet przybliżona) data premiery i tego czy Primal będzie pełnoprawnym projektem czy raczej czymś w rodzaju spin-offa Far Cry 4.

PS.

Czy ten live jeszcze leci?

[źródło: twitter.comallgamesbeta.comkotaku.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze