Liga ma swoją apkę

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 29 Luty 2016
  • Komentuj 4

LoL też teraz ma swoją ''aplikację towarzyszącą''

LoL też teraz ma swoją ''aplikację towarzyszącą''

League of Legends to obecnie chyba najbardziej popularna gra na świecie, którą codziennie odpalają miliony graczy. Aż trudno uwierzyć, że LoL do tej pory nie miał oficjalnej apki na urządzenia mobilne. Wszystko zmieniło się w zeszły czwartek kiedy Riot poinformował, że własnie taką stworzył. League Friends można zainstalować na iOSie i Androidzie, ale póki co dostępny jest jedynie na terenie Ameryki Północnej i Oceanii. Europa musi na apkę poczekać ''parę tygodni''. Co oferuje aplikacja Riot? Głównym celem jej istnienia jest polepszenie komunikacji między graczami. W gry drużynowe, takie jak w przypadku LoLa, najlepiej grać ze swoim teamem. Wszyscy wtedy wiedzą mniej więcej co mają robić i jaki poziom gry prezentują nasi kumple.

Więcej Cię kumple nie pominą!

Więcej Cię kumple nie pominą!

Do tej pory często zdarzało się tak, że kiedy nie było nas przy komputerze mogliśmy zostać pominięci przy ''szybkim meczyku''. Koniec z tym - League Friends, kiedy odpalona, poinformuje nas ilu z naszych znajomych jest obecnie online, pozwoli na rozmowy na chacie i w końcu da nam znać jeśli ktoś chce zaprosić nas do gry. ''Polimorfowaliśmy Twoich kumpli tak, że teraz mieszczą się w Twoich spodniach'' napisał Riot na swojej stronie. ''Nie musisz już być uwiązany do 70-cio kilogramowego, chłodzonego wodorem zestawu komputerowego tylko po to by pogadać o grze ze swoją drużyną'' dodają. Riot zapewnia, że to dopiero początek prac nad League Friends, która na razie nie daje nam jakiś ogromnych możliwości. Trzeba jednak zaznaczyć, że jest to pierwsza LoLowa apka do Riot, należy się więc spodziewać dalszych update'ów. Mimo tego, że europejczycy na oficjalną premierę muszą jeszcze poczekać to League Friends możecie spróbować pobrać już teraz: tutaj podrzucam Wam link, ale jeśli będziecie mieli problem z blokadą regionalną to sprawdźcie o tu. Aha, no i jeszcze wersja dla iPhonowców. [źródło: na.leagueoflegends.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze