Letnia aktualizacja w Arcadegeddon

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 08 Wrzesień 2021
  • Komentuj 0

Arcadegeddon, pierwsza samodzielnie wydana gra Illfonic, trafiła do sprzedaży 8 lipca 2021 w ramach wczesnego dostępu na PS5 oraz PC za pomocą Epic Games Store. Wraz z premierą gry Illfonic opublikowało mapę rozwoju, dzięki której społeczność mogła dowiedzieć się co czeka grę od dnia pojawienia się jej we wczesnym dostępie, aż do premiery na początku 2022 roku.

Lato nadal trwa, ale w Arcadegeddon

Po pierwszej sezonowej aktualizacji gracze spodziewać się mogą wszystkiego tego, co twórcy obiecali w swojej mapie rozwoju, a nawet więcej. Do każdego istniejącego biomu (mapy) trafiły nowe kafelki, dzięki czemu proceduralnie generowane poziomy będą jeszcze bardziej rozbudowane I różnorodne.

Dodatkowo dostępne są dwie nowe bronie-The Scotsman oraz The Party Favor. Także od teraz gracze mogą dostosować swoje skróty klawiszowe na klawiaturze oraz myszce. Była to jedna z najważniejszych funkcji, o które prosili członkowie społeczność gry w ostatnich miesiącach.

Jedną z najważniejszych modyfikacji, jakie wprowadza Letnia Aktualizacja, jest „naprawa” Battle Mode Machine mieszczącej się w salonie gier Gillyego. Co to znaczy? Od teraz gracze mogą brać udział w bitwach PvP ze swoimi przyjaciółmi i/lub innymi graczami od razu z poziomu salonu gier, bez wchodzenia w rozgrywkę.

Aktualizacja wprowadza także do gry Royale, nowego lidera gangu FTW. To oznacza więcej wyzwań, nową umiejętność, a także nowe modyfikacje postaci. Pierwotnie Royale miała trafić do gry wraz z jesienną aktualizacją, jednak jej rozwój zakończył się szybciej niż zakładano, dzięki czemu gracze mogą spotkać ją w grze już teraz.

A Arcadegeddon najzwyczajniej w świecie polecam!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze